Reklam ve İşbirliği

Gezgin Kadraj, 2016 yılında yayın hayatına başlayan Gezi, Seyahat ve Fotoğrafçılık rehberidir.

gezginkadraj.com olarak Gezi Notları, Seyahat İpuçları, Fotoğrafçılık, Otel / Mekan Değerlendirme ve Ürün İnceleme konularında içerik ve kaynak üretmeye çalışıyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi, bu kategoriler ile ilgilenen kitleye tanıtmak isterseniz aşağıdaki konularda reklam ve işbirliği tekliflerine açığız.

Birlikte Ne Yapabiliriz ?

Banner Reklamlar: Web sitemizin çeşitli alanlarına (ana sayfa, alt, üst ve yan alanlar) banner olarak reklam verebilirsiniz.

Tanıtım Yazıları: İçeriğimiz ile uyumlu olmak şartıyla, ürün veya hizmetinizi tanıtan, tanıtım yazıları yayınlayabiliriz. Dilerseniz tanıtım yazısı gezginkadraj.com tarafından yazılır. Yazılan tanıtım yazıları web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılır.

Değerlendirme Yazıları: Ürün veya hizmetinizi deneyimledikten sonra onunla ilgili detaylı bir değerlendirme yazısı yazabiliriz. Yazılan değerlendirme yazıları web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılır.

Sponsorluklar: Herhangi bir seyahatimize ulaşım, konaklama gibi konularda sponsor olabilirsiniz veya seyahatlerimizde kullandığımız ekipmanlarımızı sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem seyahat ile ilgili yazılarımızda sponsorluğunuzdan bahsederim hem de sosyal medya hesaplarımızda bu işbirliğimizi paylaşırım

Sosyal Medya Reklamları: İçeriğimiz ile uygun olacak şekilde reklamlarınızı sosyal medya hesaplarımızda yayınlayabiliriz.

Farklı İş Birlikleri: Farklı konularda reklam ve işbirliği teklifleri varsa İletişim bölümünden bize ulaşabilir veya iletisim@gezginkadraj.com adresine mail atabilirsiniz.

Gezgin Kadraj Blog İstatistikleri

Aylık Tekil Ziyaretçi: ~ 6K
Aylık Sayfa Görüntüleme: ~ 25 K
Alexa Dünya Sıralaması: 2.494.155
Alexa Türkiye Sıralaması: 40.063
Domain Yaşı: 2

Instagram: 1637 Takipçi
Facebook: 185 Beğenen
Youtube: 23 Abone
Mail Listesi:  29 Üye

Son Güncelleme: 31 Ocak 2018